Kariéra

Kariéra

Kariéra

Prečo pracovať v GRANTEXE?

Poradenská skupina GRANTEX ADVISORY GROUP pôsobí na trhu od roku 2012 a ponúka tak zázemie stabilnej spoločnosti. Za dobu svojej existencie už podporila projekty v hodnote takmer 770 mil. EUR a dlhodobo spolupracuje s viac ako 1200 klientami. Poskytuje komplexné služby v oblasti grantov a dotácií, daňového, účtovného a mzdového poradenstva, právnych služieb, poistenia a auditorských služiebR

Zaži GRANTEX

V GRANTEXE panuje priateľská atmosféra, v ktorej sa neustále odborne a profesne rozvíjame a navzájom sa podporujeme. Nebojíme sa prichádzať s vlastnými názormi a nápadmi, a preto nás naša práca baví. Tak, ako nám, tak aj Tebe, sa určite budú páčiť naše kancelárie, ktoré sa nachádzajú v samom centre Bratislavy.

Pozri sa na otvorené pracovné pozície a napíš nám, prečo práve Ty by si mal byť súčasťou nášho týmu.

Tešíme sa na teba.


Hľadáme práve Teba?

Account manažér

Pokiaľ si duší nielen obchodník, ale aj dobrý konzultant s projektovým uvažovaním, s obchodnou činnosťou máš skúsenosti a tiež vynikáš precíznymi komunikačnými zručnosťami - pridaj sa k nám.

Projektový manažér

V dotačnom poradenstvu vynikáme a neustále sa snažíme posilňovať svoju pozíciu na trhu. Bez perfektne fungujúceho tímu by sme to ale nezvládli a tak potrebujeme rozšíriť jeho rady.