GRANTEX na Slovakia Tech Forum - Expo

3 minúty čítanie

Od 20. do 21 septembra 2022 sa v Košiciach konala medzinárodná odborná konferencia a inovačno-technologický veľtrh firiem, ktorého cieľom je stretnutie slovenských a zahraničných odborníkov v oblasti inovácií, priemyslu a priemyselných technológií, energetiky, dopravy a logistiky, v oblasti životného prostredia a vzdelávania, ako aj prezentácie vedeckého a inovačného potenciálu slovenských technologických firiem. 2 dni, tri pódiá a vyše 100 spíkrov z rôznych kútov sveta, to všetko prinieslo Slovakia Tech. GRANTEX bol samozrejme pri tom.

Tento rok boli nosné témy technológie v oblasti dekarbonizácie výroby energií a mobility, zdravotníctva a vesmírneho výskumu. Využili sme túto príležitosť na rozhovory s viacerými odborníkmi z rôznych oblastí a zúčastnili sa mnohých inšpiratívnych prezentácií a diskusií.

  • Arash Aazami, holandský odborník na energie, nám porozprával, ako vidí výstavbu infraštruktúry v tejto oblasti v najbližších rokoch.
  • Matthew Griffin, svetoznámy futurista, odhalil budúcnosť, ktorá nás čaká vo viacerých oblastiach.
  • Lucien Engelen, inovačný stratég v oblasti zdravotníctva, predstavil svoju víziu transformácie zdravotníctva, aby sa stal systém opäť udržateľným.
A okrem nich sme mali možnosť vypočuť si podnetné informácie z oblasti využívania vodíka, smart batériových úložísk, inovácii v oblasti zdravotníctva, zelených riešení napríklad aj pri tvorbe televíznych programov. Okrem toho sa prezentovali najnovšie startupy na slovenskom trhu, študenti, výskumníci a profesionáli z rôznych oblastí.

Všetky tieto informácie, rozhovory, nápady či podnety nám pomôžu poskytovať tú najodbornejšiu a najmodernejšiu pomoc pri všetkých typoch projektov a maximalizovať ich pridanú hodnotu pre spoločnosť a klientov zároveň. Už sa toho nevieme dočkať a tešíme sa na spoluprácu.

S nami Vám neutečú žiadne dôležité novinky